Esietendus 7. novembril 2019

 PILETILEVI 

PILETIMAAILM

Gruppidele sooduspiletid temufi@temufi.com

Etendused Apollo Kino Ülemiste Teatrisaalis  
NOVEMBER 7/8/19/20
DETSEMBER 1/12/18
Представление на эстонском языке с русскими субтитрами

СТРАСТЬ_rus

Me kõik teame seda lugu. Tüdruk tuleb oma pulmast. Poiss oma matustelt. Nad saavad kokku kinosaalis, hakkavad millegipärast rääkima ja avastavad õige pea, et neil on kahtlaselt palju ühist. Neil on sarnased huvid, ühised hirmud ja unistused, isegi sünnipäev on sama. Ja nagu sellistes lugudes kombeks, siis mõistavad nad kiirelt, et on teineteise jaoks loodud, kolivad kokku, registreerivad oma kooselu, saavad lapsed, võtavad koos pangalaenu ja elavad õnnelikult koos kuni kõrgevanuseni.

Nojah, Kirke ja Karloga päris nii ei lähe. Võib-olla selle pärast, et nad ikkagi polegi nii sarnased. Võib-olla selle pärast, et Kirke on oma elu juba viimse detaili paika pannud. Võib-olla selle pärast, et Karlo sureb õige pea ära. 

Kes teab…

Lavastaja Peep Maasik, dramaturg Mihkel Seeder ja näitlejad Kristi Kimmel ning Pääru Oja on kokku pannud loo kahest inimesest, kes hea meelega veedakski omaelu värvikates fantaasiates, kui just hall argipäev on see, mis nad teineteiseni juhatab. See on lugu ühest kirglikust hetkest, ajutisest armastusest – kuid eks ajutised asjad tihti ongi need kõige püsivamad.


Treileri režissöör
JAN-ERIK SARV
Operaator 
KEVIN KOHJUS

TOETAVAD Näitekunsti sihtkapital, Apollo Ülemiste, TÜVKA, EHPV, Kanal 2
AITÄH! Jan-Erik Sarv, Kevin Kohjus, Katharine Toomik, Indrek Laas, Tanel Tatter, Veiko Esken, Jevgeni Supin, Markus Robam, Peeter Kivistik, Egely Pruuli, Klaudia Tiitsmaa, Karmel Naudre, Elis Järvsoo, Elena Koit, Marianne Helena Rammo, Marii Ingriin Saaremäe, Ain Nuija, Nadia Girich, Jekaterina Smirnova, Latšin Alijev, Viljandi Park Hotell restoran, Amrita Kohvik, Volkswagen Viljandi, Tauno Uibo, Kevin Kangur, Dagmar Reinolt, Ekaterina Soorsk, Liisa Suba, Velly Roosileht,  Annely Pahman, Pille Kalda, Silver Tõnisson, Indrek Aarik
MEEDIAPARTNER Postimees Grupp
TURUNDUSPARTNER Apollo Productions

Fotograaf
SILVER TÕNISSON
Autor 
MIHKEL SEEDER (VAT Teater)
Lavastaja 
PEEP MAASIK (TEMUFI)
Kunstnik 
JAANUS LAAGRIKÜLL
Helilooja -ja muusikaline kujundaja 
MARTIN AULIS (TEMUFI)
Visuaalkunstnik 
CARMEN SELJAMAA
Valguskujundaja 
KRISTO KUUSIK 
Grimmikunstnik 
RAILY RAJAVÄLI
Tõlk
BORIS TUCH 
Näitlejad
PÄÄRU OJA (Draamateater)
KRISTI KIMMEL (TÜVKA 13. lend)